Velise kõrgema rahvakooli ja Velise 6-kl algkooli on lõpetanud

I lend 1919/20 õppeaastal
1. 1. Natalie Mann
2. 2. Jüri Paavel
3. 3. Jaan Harnak
4. 4. Jüri Põikpuu
5. 5. Hans Pipar
6. 6. Aleksander Emmo
7. 7. Tõnis Looring
8. 8. Elviine Lurich
II lend 1920/21 õppeaastal
1. 9. Akilina Pommer
2. 10. Jüri Jaar
3. 11. Vladimir Kusmin
4. 12. Pauliae Sotnik
5. 13. Johannes Korkmann
6. 14. Theodor Vahter
III lend 1921/22 õppeaastal
1. 15. Heindrich Ots
2. 16. Jaan Haakmann
3. 17. Eduard Gildemann
4. 18. August Mou
5. 19. Voldemar Looring
6. 20. Oskar Paavel
7. 21. Marie Jammer
8. 22. Anna Käru
9. 23. Marta Gildemaa
10. 24. Eduard Rokk
IV lend 1922/23 õppeaastal
1. 25. Marta Oviir
2. 26. Marta Saaliste
3. 27. Marta Martinson
4. 28. Anastasia Karlson
5. 29. Akilina Kelmann
6. 30. Antoniina Riise
7. 31. Liine Jammer
8. 32. Eliise Alt
9. 33. Madis Oviir
V lend 1923/24 õppeaastal
1. 34. Arnold Raamann
2. 35. Paul Tiits
3. 36. Arnold Burmeister
4. 37. Marta Oviir
5. 38. Hermann Pupart
6. 39. Alviine Grünberg
7. 40. Arnold Bachmann
8. 41. August Oidram
9. 42. Jaan Saaliste
10. 43. Martha Kamarik
11. 44. August Normus
12. 45. Oskar Masing
13. 46. Johannes Paavel
14. 47. Marie Mikk
VI lend 1924/25 õppeaastal
1. 48. Madis Valdt
2. 49. Sergei Kusmin
3. 50. Hindrek Hindroff
4. 51. Eduard Grünberg
5. 52. Jüri Koks
6. 53. Eduard Liinat
7. 54. Alma Piisang
8. 55. Salme Hallist
9. 56. Maali Mann
10. 57. Alma Parnabas
11. 58. Marie Lurich
12. 59. Lydia Matiisen
VII lend 1925/26 õppeaastal
1. 60. Lydia Kelmann
2. 61. Osvald Ellmann
3. 62. Mihkel Pallas
4. 63. Vilonilla Schmidt
5. 64. Jaan Gildemann
6. 65. Elviine Rokk
7. 66. Martha Uuesson
8. 67. Salme Piisang
9. 68. Adu Pesti
10. 69. Linda Harnak
11. 70. Friederiek Lember
12. 71. Albert Ester
13. 72. August Roist
14. 73. Aleksander Looring
VIII lend 1926/27 õppeaastal
1. 74. Jaan Virma
2. 75. Artur Burmeister
3. 76. Hugo Bachmann
4. 77. Artur Saaliste
5. 78. Aleksander Palm
6. 79. Aleksander Karlson
7. 80. Artemy Kalju
8. 81. Aleksei Parnabas
9. 82. Jaan Burmeister
10. 83. Eduard Plaamus
11. 84. Mihkel Ester
12. 85. Martha Oidram
13. 86. Amanda Vares
14. 87. Martha Saaliste
15. 88. Elfriede Bachfelt
16. 89. Antonina Tõnne
17. 90. Aliide Pulst
IX lend 1927/28 õppeaastal
1. 91. Anton Saulep
2. 92. Jaan Oidram
3. 93. Armilda Burmeister
4. 94. Martha Parek
5. 95. Alevtina Reimann
6. 96. Leida Ilmveier
7. 97. Ludmilla Paugus
8. 98. Aliide Masing
9. 99. Artur Valdek
10. 100. Evald Burmeister
11. 101. Evald Tõldmaker
12. 102. Johannes Riise
13. 103. Elmar Jammer
14. 104. Osvald Lauter
15. 105. Evald Bachman
16. 106. Elmar Toots
X lend 1928/29 õppeaastal
1. 107. August Pipar
2. 108. Leida Ester
3. 109. Elmar Veeber
4. 110. Aleksander Piisang
5. 111. Härta Piperall
6. 112. Jüri Laasi
7. 113. Ado Hindroff
8. 114. August Siiman
9. 115. Härta Miil
10. 116. Elly Seiler
11. 117. Oskar Kask
12. 118. Veera Koobas
13. 119. Eduard Nöömann
14. 120. Jaan Laasi
15. 121. Boriss Schmidt
16. 122. Therese Ilmveier
17. 123. Aglaida Riise
18. 124. Härta Burmeister
XI lend 1929/30 õppeaastal
1. 125. August Tõldmakes
2. 126. Leida Johnson
3. 127. Jaan Jammer
4. 128. Evald Jammer
5. 129. Arseny Siimar
6. 130. Evald Burmeister
7. 131. Richard Saaliste
8. 132. Sinaida Oidram
9. 133. Olga Oidram
10. 134. Adolf Seiler
11. 135. Valentin Hermann
XII lend 1930/31 õppeaastal
1. 136. Leonid Koobas
2. 137. Antonina Kusmin
3. 138. Marie Ester
4. 139. Marie Veltmann
XIII lend 1931/32 õppeaastal
1. 140. Jaan Palm
2. 141. Evalia Limberg
3. 142. Alma Burmeister
4. 143. Klaudia Roller
5. 144. Sinaida Palm
6. 145. Lydia Limberg
7. 146. Voldemar Veiler
8. 147. Anton Reiman
XIV lend 1932/33 õppeaastal
1. 148. Heindrich Burmeister
2. 149. Elmar Ennikoff
3. 150. Alice Haak
4. 151. Nilla Limberg
5. 152. Mihkel Lurich
6. 153. Jaan Miil
7. 154. Ado Parnabas
8. 155. Frederik Reimann
9. 156. Jaan Vaarmann
10. 157. Marie Veikmann
11. 158. Anton Virma
12. 159. Arkadi Oidram
XV lend 1933/34 õppeaastal
1. 160. Oskar Aren
2. 161. Aliide Hindroff
3. 162. Amanda Kuusik
4. 163. Arteemi Lensmann
5. 164. Maria Limberg
6. 165. Oskar Looring
7. 166. Jaan Palm
8. 167. Frederik Reimann
9. 168. Osvald Roller
XVI lend 1934/35 õppeaastal
1. 169. Madis Burmeister
2. 170. Armilda Ervin
3. 171. Harald Ilmveier
4. 172. Adeele Jeerik
5. 173. Juta Jürisson
6. 174. August Tamberg
7. 175. Endel Jürisson
8. 176. August Kolumbus
9. 177. Leida Mann
10. 178. Härta Parnabas
11. 179. Jaan Uuesson
12. 180. Evald Roller
XVII lend 1935/36 õppeaastal
1. 181. Lembit Roller
2. 182. Karl Liiv
3. 183. Linda Roller
4. 184. Hilda Pärtel
5. 185. Jaan Neem
6. 186. Asta Kellmann
7. 187. Uno Karell
8. 188. Rudolf Ervin
XVIII lend 1936/37 õppeaastal
1. 189. Ida-Armilde Toots
2. 190. Alfred Oidram
3. 191. Harald Pool
4. 192. Hilda-Miralda Palm
5. 193. Jaan Tamsalu
6. 194. Hilda Riise
7. 195. Linda Veedam
8. 196. Tõnis Vaarmaa
9. 197. Hella Virbel
XIX lend 1937/38 õppeaastal
1. 198. Maimu Koobas
2. 199. Heinu Limberg
3. 200. Salme Parnabas
4. 201. Aino Ilmjärv
5. 202. Vaike-Elfride Laide
6. 203. Elga Vaarmann
7. 204. Hilda Riise
8. 205. Johanna Limberg
9. 206. Anette-Miralda Treimann
10. 207. Leida Mõis
11. 208. Endel Hiiepõld
12. 209. Heino Ailt
13. 210. Oskar Maalinn
14. 211. Jaan Laanet
15. 212. Evald Riise
16. 213. Evald Mikker
17. 214. Karl Talvistu
18. 215. Valentin Rahe
19. 216. Elmar Pool
XX lend 1938/39 õppeaastal
1. 217. Ellen Aasa
2. 218. Meinhart Kohver
3. 219. Härta Einsalu
4. 220. Vilma Pärtel
5. 221. Nikolai Köövart
6. 222. Edgar Jeerik
7. 223. Lembit Ramanski
8. 224. Jaan Parnabas
9. 225. Aglaida Ristsalu
10. 226. Artur Saulep
11. 227. Otto Veedam
12. 228. Evald Valdmets
13. 229. Maimu Laanet
14. 230. Ilmar Karell
15. 231. Ants Hiiepõld
16. 232. Johannes Jõe
XXI lend 1939/40 õppeaastal
1. 233. Evald Siimsalu
2. 234. Vaike-Loreida Reesna
3. 235. Richard-Fried. Toots
4. 236. Jaan Sinikas
5. 237. Eljud Pool
6. 238. Viktor Pajula
7. 239. Akta-Marie Looring
XXII lend 1940/41 õppeaastal
1. 240. Edgar Valdmets
2. 241. Endel Parnabas
3. 242. Lembit Pool
4. 243. Jaan Miil
5. 244. Eeri Luuri
6. 245. Tenno Karell
7. 246. Vilma Tamberg
8. 247. Salme Pärtel
9. 248. Helju Eelma
10. 249. Ida Kolumbus
XXIII lend 1941/42 õppeaastal
1. 250. Valter Ailt
2. 251. Ain Einsaar
3. 252. Aleksander Ervin
4. 253. Helju Ervin
5. 254. Jaan Lents
6. 255. Endel Mõis
7. 256. Amanda Oidram
8. 257. Vilma Sommer
9. 258. Evald Vaarmann
10. 259. Tõnis-Ilmar Vaarmann
11. 260. Eevi Luuri
12. 261. Helmut Vaikmaa
XXIV lend 1942/43 õppeaastal
1. 262. Endel Miil
2. 263. Leo Miil
3. 264. Velda Mikker
4. 265. Heljo Oidram
5. 266. Marta Paimre
6. 267. Lembit Reimal
7. 268. Vambola Valdek
8. 269. Vambola Lillemaa
9. 270. Helmut Burmeister
10. 271. Mihail Einola
11. 272. Naima Sommer
XXV lend 1943/44 õppeaastal
1. 273. Maimo Ervin
2. 274. Leili Laagus
3. 275. Linda Laagus
4. 276. Ilmar Miil
5. 277. Amanda Miks
6. 278. Meida Nolling
7. 279. Helmi Puuraid
8. 280. Leida Pärtel
9. 281. Johannes Tamm
10. 282. Heindrich Valler
11. 283. Eesro Raamann
12. 284. Lembit Pool